clubbing / muzyka elektroniczna / dance


Dance


Znawcy muzyki twierdzą zgodnie, że muzyka dance jest jedną z najbardziej popularnych odmian muzyki elektronicznej. Dance jest bowiem połączeniem różnych jej stylów. Muzyka dance jest uznawana również za najbardziej komercyjną, istniejącą niemalże w każdym medium, zarówno w radio, telewizji jak również na wszystkich imprezach komercyjnych: pokazach mody, show, reality show, oraz innych imprezach plenerowych.

Przez to muzyka dance porównywana jest często z muzyką disco i często również jest z nią mylona. Próbując dociekać skąd taka zależność – można dopatrywać się przyczyny w muzyce dance która jest bardzo melodyjna i szybko wpada odbiorcy w ucho – podobnie jak muzyka disco. Krytycy muzyczni twierdza zgodnie ze podstawową różnicą jednak jest treść towarzysząca muzyce dance. Słowa najczęściej niosą ze sobą dany przekaz -doświadczenia życiowe, problemy, radości i porady.

Dance jest muzyką na tyle powszechna i komercyjną,z e króluje niemalże w e wszystkich krajach. Wyparła zdecydowanie takie gatunki muzyczne jak reggae, metal, jazz itp. Te rodzaje muzyczne nazywane są dziś muzyka subkulturową, przynależną do danej grupy społecznej.Dance

wynajem limuzyn
polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją